Rodzaje diet

Poniżej przedstawiamy informacje o każdej z oferowanych przez nas diet:

Dieta Standard

Dieta Standard

Dieta Standard – czyli to co w nas najlepsze. Dieta będąca esencją trudu włożonego w działalność cateringu, wszystko co najlepsze mogliśmy przedstawić Państwu w zakresie codziennego, zdrowego żywienia.

Wybierz opcje

Dieta Sport

Dieta Sport

Sport Dieta kierowana do ludzi aktywnych, zarówno początkujących miłośników wysiłku fizycznego jak i z powodzeniem stosowana przez sportowców zawodowych.

Wybierz opcje

Dieta Wege+Fish

Dieta Wege + Fish

Dieta Wege dedykowana ludziom, którzy częściej korzystają z dobrodziejstw stworzeń morskich. Kompozycja pełnowartościowych posiłków na bazie ryb i warzyw oraz przetworów pochodzenia zwierzęcego idealna dla wegetarian oraz miłośników ryb.

Wybierz opcje

Dieta Lactose Free

Dieta Lactose Free

Eliminując z właściwej diety gluten, nie zapomnieliśmy o osobach, które unikają laktozy. Stworzyliśmy dietę, która idealnie wpiszę się w osoby unikające glutenu podczas codziennych posiłków.

Wybierz opcje

Dieta Gluten Free

Dieta Gluten Free

Dieta oparta na najlepszych recepturach diet głównych cateringu Healthy Choice z tym wyjątkiem, że uwzględnia nietolerancję gluten. Produkty, które użyte zostaną w posiłkach nie przyniosą Państwu nieprzyjemności związanych z trawieniem, pozostanie czysta radość z jedzenia i lekkość funkcjonowania.

Wybierz opcje

Dieta Samuraj

Dieta Samuraj

Dedykowana zawodowym sportowcom, chcącym osiągać wybitne wyniki w swoich kategoriach. Nowość, ciesząca się coraz większą popularnością. Oparta na diecie Paleo, wzbogacona o bezglutenowe źródła węglowodanów.

Wybierz opcje

Rodzaje diet

Dieta indywidualna

Dieta skierowana do ludzi, którzy nie znaleźli odpowiedniego wariantu kalorycznego z pośród oferowanych przez catering dietetyczny Healthy Choice. Wszelkie pomysły, które zrodzą się w głowie klienta jesteśmy w stanie zrealizować.

Wybierając wariant diety indiwidualnej decydujesz o każdym najmniejszym detalu Twojego menu. Nasz dietetyk chętnie pomoże w skomponowaniu jadłospisu i ilości posiółków specjalnie dla Ciebie.