Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie

Wybierz dietę:

Standard

Dieta Standard – czyli to co w nas najlepsze. Dieta będąca esencją trudu włożonego w działalność cateringu, wszystko co najlepsze mogliśmy przedstawić Państwu w zakresie codziennego, zdrowego żywienia.

Sport

Sport Dieta kierowana do ludzi aktywnych, zarówno początkujących miłośników wysiłku fizycznego jak i z powodzeniem stosowana przez sportowców zawodowych.

Wege + Fish

Dieta Wege dedykowana ludziom, którzy częściej korzystają z dobrodziejstw stworzeń morskich. Kompozycja pełnowartościowych posiłków na bazie ryb i warzyw oraz przetworów pochodzenia zwierzęcego idealna dla wegetarian oraz miłośników ryb

Lactose Free

Eliminując z właściwej diety gluten, nie zapomnieliśmy o osobach, które unikają laktozy. Stworzyliśmy dietę, która idealnie wpiszę się w osoby unikające glutenu podczas codziennych posiłków.

Gluten Free

Dieta oparta na najlepszych recepturach diet głównych cateringu Healthy Choice z tym wyjątkiem, że uwzględnia nietolerancję gluten. Produkty, które użyte zostaną w posiłkach nie przyniosą Państwu nieprzyjemności związanych z trawieniem, pozostanie czysta radość z jedzenia i lekkość funkcjonowania.

Samuraj

Dedykowana zawodowym sportowcom, chcącym osiągać wybitne wyniki w swoich kategoriach. Nowość, ciesząca się coraz większą popularnością. Oparta na diecie Paleo, wzbogacona o bezglutenowe źródła węglowodanów.